Szymański & Kornalewicz

Kancelaria Adwokacka „Szymański & Kornalewicz” to wieloosobowy i doświadczony zespół prawników specjalizujących się w szerokiej gamie gałęzi prawa. Od wielu lat skutecznie pomagamy klientom indywidualnym, firmom i samorządom. Nieustannie podnosimy kwalifikacje i umiejętności dbając o najwyższą jakość naszych usług.

Wiedza

Kancelarię tworzą absolwenci najlepszych uczelni w kraju.

Doświadczenie

Nasze usługi świadczymy nieprzerwanie od 1978 r.

Zespół

Dzięki wieloosobowemu zespołowi prawników różnych specjalizacji gwarantujemy ciągłość usług i pomoc w każdej sprawie.

Więcej niż prawo

Kancelaria Adwokacka „Szymański & Kornalewicz” została założona w 2011 r. przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego i adwokata Roberta Kornalewicza i stanowi kontynuację kancelarii prowadzonej przez mec. Krzysztofa Szymańskiego indywidualnie od 1992 r., a wcześniej w ramach zespołu adwokackiego od 1978 r. Przez lata zdobywaliśmy bogate doświadczenie zawodowe oraz stale poszerzaliśmy grono współpracowników.

Kadrę budowaliśmy szkoląc indywidualnie każdego z naszych prawników już na etapie studiów. Dzisiaj tworzymy doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół prawników pozwalający Kancelarii oferować obsługę Naszych klientów na najwyższym poziomie.

Rozwój przez doświadczenie

Od lat nieustannie dbamy o zachowanie najwyższych standardów świadczonych usług prawnych. Naszym podstawowym celem jest udzielanie skutecznych i właściwych rozwiązań dla stawianych problemów. Doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników kancelarii w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala Nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie.

W ten sposób pomagamy klientom indywidualnym, których z powodzeniem reprezentujemy przed sądami w procesach karnych, cywilnych, gospodarczych i rodzinnych. Sukcesy na tym polu sprawiły, że zdobyliśmy również zaufanie klientów instytucjonalnych, w tym w szczególności sektora publicznego. Dzięki temu doradzamy jednostkom samorządu terytorialnego na terenie całego województwa lubuskiego.

Ius civile vigilantibus scriptum est

Prawo cywilne tworzone jest dla osób starannych.

Ius est ars boni et aequi

Prawo jest sztuką tego, co dobre i sprawiedliwe.

Non omne quod licet honestum est

Nie wszystko, co dozwolone, jest uczciwe.

Salus populi suprema lex esto

Dobro ludu niechaj będzie najwyższym prawem.

Nasz zespół

Kancelaria Adwokacka „Szymański & Kornalewicz” to zespół doświadczonych adwokatów, aplikantów adwokackich i prawników – absolwentów najlepszych polskich uczelni, specjalistów z różnych dziedzin prawa.

Poznaj nasz zespół