O KANCELARII
  • Kancelaria „Szymański & Kornalewicz Adwokacka Spółka Partnerska” została założona w 2011 r. przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego i adwokata Roberta Kornalewicza i stanowi kontynuację kancelarii prowadzonej przez adwokata Krzysztofa Szymańskiego indywidualnie od 1992 r., a wcześniej w ramach zespołu adwokackiego od 1978 r.
  • Od początku działalności Kancelaria zdobyła zaufanie wielu firm, a jej założyciel Krzysztof Szymański występował jako obrońca w wielu głośnych sprawach karnych oraz reprezentował znane osobistości w procesach o ochronę dóbr osobistych.
  • Z kancelarią związany jest doświadczony, a jednocześnie młody i kreatywny zespół prawników pozwalający Kancelarii oferować obsługę klientów indywidualnych i podmiotów gospodarczych na najwyższym poziomie.
  • Doskonałe przygotowanie merytoryczne prawników kancelarii w połączeniu z możliwością błyskawicznej weryfikacji najnowszego dorobku prawniczej doktryny pozwala Nam na udzielenie klientom rzetelnej pomocy prawnej w najkrótszym terminie.Często wyszukiwane: adwokat zielona góra, kancelaria zielona góra , uzyskiwanie odszkodowań z wypadku zielona góra, adwokat prawa pracy zielona góra , prowadzenie spraw karnych zielona góra, obsługa prawna podmiotów gospodarczych zielona góra, dochodzenie roszczeń od ubezpieczyciela zielona góra , porady prawne w zakresie prawa pracy